pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Przewodnik młodego obywatela. Wiedza o społeczeństwie. Zakres podstawowy....
podręcznik:

Przewodnik młodego obywatela. Wiedza o społeczeństwie. Zakres podstawowy. Podręcznik i ćwiczenia dla liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych i techników

Dane szczegółowe:
Wydawca: Centrum Edukacji Obywatelskiej, Civitas
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 298 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788389623300
ISBN: 978-83-8962-330-0
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 24.18 złpozycja niedostępna

Przewodnik młodego obywatela. Wiedza o społeczeństwie. Zakres podstawowy. Podręcznik i ćwiczenia dla liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych i techników - Andrzej Waśkiewicz - opis podręcznika:

Podręcznik adresowany jest do uczniów, którzy będą uczyć się wiedzy o społeczeństwie w zakresie podstawowym. Współczesna demokracja, społeczeństwo obywatelskie, prawo na co dzień, wyzwania współczesnego świata - te zagadnienia prezentowane są z perspektywy potrzeb i zainteresowań młodego obywatela, a akcent w doborze treści położony został na praktyczną edukację prawną i obywatelską.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Przewodnik młodego obywatela. Wiedza o społeczeństwie. Zakres podstawowy...."
Andrzej Waśkiewicz - autor m.in.:
Przewodnik obywatelski cz. 1. Wiedza - okładka podręcznika
Przewodnik obywatelski cz. 1. Wiedza o społeczeństwie.... Andrzej Waśkiewicz, Tomasz Merta, Łukasz Pawłowski, Alicja Pacewicz;
Polityka dla dorosłych. Eseje - okładka książki
Polityka dla dorosłych. Eseje Andrzej Waśkiewicz;