pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Sprechen ohne probleme - okładka książki
Sprechen ohne probleme pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Prisma nivel B1 Podręcznik + CD
podręcznik:

Prisma nivel B1 Podręcznik + CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edinumen
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788498480023
ISBN: 978-84-9848-002-3
Data: 2018-05-24
Cena wydawcy: 106.00 złpozycja niedostępna

Prisma nivel B1 Podręcznik + CD - opis podręcznika:

Kurs Prisma składa się z sześciu części odpowiadających zawartością poziomom kompetencji opisanym w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego: Comienza(A1), Continua(A2), Progresa(B1), Avanza(B2), Consolida(C1), Perfecciona(C2). Jest również zgodny z Programem Nauczania Instytutu Cervantesa.

Celem metody jest wyposażenie ucznia w kompetencje językowe i wiedzę o kulturze, które umożliwią mu sprawne funkcjonowanie na obszarach hiszpańskojęzycznych, obejmujących różne kultury po obu stronach Atlantyku.

Każdy poziom kursu przewidziany jest na 140 godzin lekcyjnych i składa się z podręcznika (80 godz.), przewodnika dla nauczyciela (60 godz. dodatkowych), zeszytu ćwiczeń i płyty CD.

Podręcznik zawiera 14 rozdziałów, w tym 2 rozdziały powtórkowe.

Poszczególne rozdziały kładą nacisk na: integrację kompetencji językowych urozmaicenie technik pracy uczniów rozwój kompetencji komunikacyjnych, szczególnie poprzez działania interakcyjne umiejętności interkulturowe, rozwój wrażliwości kulturowej poprzez dostarczenie uczniom tekstów odzwierciedlających zróżnicowanie i bogactwo kulturowe na obszarach hiszpańskojęzycznych Europy i Ameryki stosowanie metod indukcyjnych i dedukcyjnych w nauczaniu gramatyki, mobilizowanie ucznia do obserwacji i wnioskowania, wykorzystywania swojej wiedzy i dotychczasowych doświadczeń rozwój strategii uczenia się samoocenę dokonanych postępów

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Prisma nivel B1 Podręcznik + CD"