pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Poznaję świat bo mam 6 lat. Moje ćwiczenia. Wychowanie przedszkolne

Dane szczegółowe:
Wydawca: DIDASKO
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 205x295 mm
EAN: 9788363094904
ISBN: 978-83-6309-490-4
Data: 2020-09-14
Cena wydawcy: 31.00 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania zachęcające dzieci do rozpoznawania i liczenia głosek, sylab, liter drukowanych, wyrazów i zdań, a zarazem kształtujące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie. Są tam także krótkie teksty przeznaczone dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Proponujemy naukę czytania metodą sylabową - jest to dla dziecka najłatwiejsza metoda opanowania i usprawnienia techniki i tempa czytania.

Dzięki różnorodności przygotowanych zadań dzieci będą miały możliwość rozwijania zręczności manualnej, będą uczyły się rozpoznawać i pisać cyfry, litery oraz całe wyrazy, rozumieć i tworzyć proste zdania, nie będą miały kłopotów z projektowaniem swojej pracy, a przede wszystkim - rozwiną samodzielne kreatywne myślenie. Wykonując polecenia w czasie zabawy, dzieci uczą się jednocześnie podstawowego słownictwa i zwrotów.

Efektywną naukę uprzyjemniają im zabawne komiksy, zadania w formie gier, zabaw i sztuczek, wycinanki, naklejki i inne pomoce dydaktyczne. Znajdziemy tam także: labirynty, łamigłówki, naukę pisania alfabetu po śladzie, strony z obrazkami do pokolorowania według wzoru. Podczas wypełniania ćwiczeń dzieci mogą posługiwać się ołówkiem lub kredką.

Podręcznik „Poznaję świat bo mam 6 lat. Moje ćwiczenia. Wychowanie przedszkolne” - oprawa miękka - Wydawca: DIDASKO.