pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Portugalski w tłumaczeniach Gramatyka 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 157 s.
Wymiar: 195x250 mm
EAN: 9788364211959
ISBN: 978-83-6421-195-9
Data: 2019-07-11
28.06  39.90  11.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować niuanse gramatyki języka portugalskiego, a jednocześnie poznać przydatne na co dzień zwroty, seria Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka jest dla Ciebie. W drugiej jej części, dedykowanej osobom na poziomie średniozaawansowanym, znajdziesz ponad 1300 użytecznych zdań i wyrażeń oraz przejrzyste wytłumaczenie zasad gramatyki. Podręcznik łączy naukę gramatyki z rozwijaniem umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu - książkę uzupełnia dostępny w internecie kurs audio, pozwalający na skuteczne utrwalenie właściwej wymowy poszczególnych zwrotów.

Dzięki tej książce:
- z łatwością opanujesz gramatykę i słownictwo dzięki setkom praktycznych zdań i wyrażeń, ułożonych według zagadnień gramatycznych, 
- zrozumiesz zasady gramatyki języka portugalskiego, śledząc wskazówki w języku polskim,
- utrwalisz wiedzę, wyćwiczysz wymowę oraz prawidłowe konstruowanie zdań, korzystając z materiałów audio dostępnych w internecie,
- dzięki jasnemu i logicznemu układowi kursu zmobilizujesz się do regularnej nauki.

Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka to książka wymarzona dla samouków, a także dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie zagadnienia gramatyczne języka portugalskiego lub sprawdzić swoje umiejętności na poziomie B1-B2.

Podręcznik może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniowi pomoże przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, nauczycielowi - ułatwi zaplanowanie i opracowanie materiałów na zajęcia. Jego przejrzysta struktura zachęci do rzetelnej, skutecznej i - co równie ważne - przyjemnej nauki.

Podręcznik „Portugalski w tłumaczeniach Gramatyka 2” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 28.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]