pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Plastyka. Liceum. Spotkania ze sztuką. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 202x265 mm
EAN: 9788326736599
ISBN: 978-83-2673-659-9
Data: 2019-07-30
37.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Spotkania ze sztuką o podręcznik, który w ciekawy sposób przedstawia zagadnienia związane ze współczesną kulturą i sztuką.
Zachęca do współtworzenia kultury i aktywnego w niej uczestnictwa.
W przystępny, ciekawy sposób przedstawia najważniejsze nurty sztuki współczesnej i wskazuje związki pomiędzy różnymi zjawiskami w sztuce.
Dzięki zestawieniom przydatnych informacji, reprezentatywnym przykładom prac oraz niezbędnym kontekstom wspiera w kształceniu umiejętności analizy i interpretacji dzieł sztuki różnych epok.
Wysokiej jakości reprodukcje dzieł zachęcają do poznawania sztuki, a przystępne opisy w funkcjonalny sposób wskazują, na co zwrócić uwagę w kontakcie z daną pracą.
Poradniki zamieszczone w każdym rozdziale podręcznika zawierają wskazówki przydatne w świadomym odbiorze sztuki.
Informacje Ciekawi sztuki dostarczają dodatkowej wiedzy na temat zjawisk związanych z poszczególnymi kierunkami w twórczości artystycznej.
Inspirujące Zadania i polecenia zachęcają do działań z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komunikacyjnych, m.in. tworzenia dokumentacji fotograficznej, krótkich filmów czy prezentacji multimedialnych.

Podręcznik „Plastyka. Liceum. Spotkania ze sztuką. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 37.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]