pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Pakiet 4.50 From Paddington i Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ze Słownikiem
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 950 s.
Wymiar: 150x205 mm
EAN: 9788365646958
ISBN: 978-83-6564-695-8
Data: 2019-11-13
41.98  69.00  27.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Zestaw publikacji Wydawnictwa [ze słownikiem] zawierający 4.50 From Paddington z podręcznym słownikiem angielsko-polskim i Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego
4.50 From Paddington
Co robić, gdy jest się świadkiem morderstwa, ale nawet policja nie potrafi znaleźć ciała ofiary? Zlecić rozwiązanie tej zagadki niezawodnej pannie Marple. Powieść kryminalna 4.50 z Paddington, wydana w 1957 roku, należy do prawdziwej klasyki tego gatunku. Agata Christie tym razem w roli detektywa amatora obsadziła niepozorną staruszkę, która postanawia wszcząć własne śledztwo i dowiedzieć się, kto stoi nie tylko za tajemniczą zbrodnią w pociągu, ale też za kolejnymi, do których dochodzi w domu państwa Crackenthorpe ów. Panna Marple, dzięki przyjaciółce, Lucy Evesbarrow, zdobywa informacje, wyciąga kolejne wnioski i ponownie udowadnia, że jej zdolność dedukcji w niczym nie ustępuje tej, którą szczyci się inny bohater książek Agaty Christie - Herkules Poirot. Fani twórczości angielskiej autorki zdecydowanie powinni sięgnąć po ten tytuł. Historia to naprawdę nietypowa.

Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego
Książka, którą Państwu przedstawiamy to zbiór unikalnych i niezwykle przydatnych metod na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego i nie tylko.

- Jakich słów się uczyć, aby nauka przyniosła najwięcej korzyści? (metoda frekwencyjna)
- Jak się uczyć by słowa "same wchodziły do głowy"? (metoda asocjacyjna)
- Jak się uczyć by na trwale zapamiętać materiał? (metoda space learning)
- Jak w ciągu kilku godzin nauczyć się kolejnego 1000 słów? (w oparciu o zapożyczenia)
- Jak doskonalić opanowany materiał? (w oparciu o czytanie książek)
Nasza pozycja zawiera szczegółowy opis powyższych metod wraz z materiałami pozwalającymi w ciągu kilku tygodni opanować język angielski na takim poziomie by móc bez większych problemów przeczytać książkę w tym języku

Podręcznik „Pakiet 4.50 From Paddington i Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego” - oprawa miękka - Wydawca: Ze Słownikiem. Cena 41.98 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]