pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Oto ja. Klasa 3. Szkoła podstawowa. KOMPLET

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAC Edukacja
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 680 s.
Wymiar: 200x270 mm
EAN: 9788378734932
ISBN: 978-83-7873-493-2
Data: 2014-07-31
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Oto ja. Klasa 3 to trzecia część cyklu zawierającego wszystkie treści z podstawy programowej, uporządkowane i przygotowane na 3 lata nauki w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Autorzy, korzystając z dużego doświadczenia, przygotowali podręczniki, ćwiczenia oraz obszerne materiały dodatkowe, które są trafiają w potrzeby współczesnego dziecka.

Zawartość pakietu Oto ja. Klasa 3 Elementarz (części 1 2) Ćwiczenia polonistyczno-społeczne (części 1 4) Ćwiczenia matematyczno-przyrodnicze (części 1 4) Zajęcia komputerowe - podręcznik z ćwiczeniami i płytą CD Portfolio ucznia - karty pracy Koncepcja Pakietu Rozwija samodzielność oraz kompetencje społeczne dzieci, mówi o sprawach bliskich dziecku. Budzi ciekawość otaczającym światem, stwarzając warunki do jego samodzielnego odkrywania i poznawania, inspiruje wyobraźnię dzieci.

Prezentacja treści i ćwiczenie kompetencji opiera się na podstawowych zasadach: przystępności, stopniowania trudności i różnorodności zadań.

Spiralny sposób ułożenia treści - wielokrotne powracanie do nich w różnorodnych aktywizujących myślenie dziecka formach ćwiczeń - pomaga utrwalać i pogłębiać wiedzę.

Wychowuje i wprowadza w świat wartości moralnych i estetycznych oraz uwrażliwia na kwestie ekologiczne.

Jest dla nauczyciela, który chce zacząć od budowania silnego JA swoich uczniów z uwzględnieniem aktywizowania rodziców.

Zawiera liczne sprawdziany i karty podsumowujące umiejętności i wiedzę uczniów - w tym również rozwijające umiejętność czytania ze zrozumieniem - nie tylko na edukacji polonistycznej, ale również przyrodniczej, matematycznej oraz w innych sytuacjach, np. podczas gier i zabaw.

Atuty Pakietu Pierwszy pakiet w Polsce napisany zgodnie z koncepcją oceniania kształtującego.

Pakiet stworzony z wykorzystaniem porad logopedy i eksperta w dziedzinie pracy metodą prof. Jagody Cieszyńskiej.

Metodyka zawiera porady psychologa w sprawie oddziaływań wychowawczych.

Przewodnikami po świecie wartości są dzieci, a postacią przewodnią cyklu jest Macyk - chłopiec, który zachęca do obserwacji, instruuje w czasie wykonywania doświadczeń, pomaga w rozwiązywaniu zadań i problemów matematycznych, przedstawia ciekawostki ze świata przyrody.

Treści związane z budowaniem świata wartości powracają co roku w poszerzonej formie i skupiają się na najważniejszych aspektach: rozwoju emocji dziecka, nauce współpracy, kształtowaniu charakteru dziecka i nauce, jak pięknie przeżyć życie.

Podręcznik „Oto ja. Klasa 3. Szkoła podstawowa. KOMPLET” - oprawa miękka - Wydawca: MAC Edukacja.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]