pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Organizacja transportu oraz obsługa klientów i kontrahentów Kwalifikacja AU.31 cz. 1. Podręcznik do nauki zawodu. Technik spedytor

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302173677
ISBN: 978-83-0217-367-7
Data: 2018-08-01
50.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik do nauki zawodu technik spedytor - zawiera treści z zakresu kwalifikacji AU.31 (Organizacja transportu oraz obsługa klientów i kontrahentów). W publikacji zaprezentowano wiedzę na temat planowania i organizowania procesów transportowych. Przedstawiono m.in. zadania transportowe, rodzaje usług transportowych i środki transportu do ich realizacji, a także przepisy prawa dotyczące przewozu ładunków i dokumentacji transportowej. Wyjaśniono, jak sporządzać plan przebiegu procesu transportowego, rozróżniać infrastrukturę transportu oraz stosować przepisy prawa dotyczące procedur celnych. Omówiono rodzaje ładunków transportowych, jednostki ładunkowe, opakowania transportowe dostosowane do rodzaju ładunku lub potrzeb klienta, zasady oznaczeń ładunku i środków transportu, przepisy prawa i zasady dotyczące przygotowania i zabezpieczania ładunku w transporcie.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Na końcu podręcznika zamieszczono słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Podręcznik „Organizacja transportu oraz obsługa klientów i kontrahentów Kwalifikacja AU.31 cz. 1. Podręcznik do nauki zawodu. Technik spedytor” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 50.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]