pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Olive Green. Kurs językowy z filmem interaktywnym poziom podstawowy...
podręcznik:

Olive Green. Kurs językowy z filmem interaktywnym poziom podstawowy A1-A2

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788379840250
ISBN: 978-83-7984-025-0
Data: 2017-09-25
Cena wydawcy: 99.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka podręcznika - It s Grammar Time 1 SB PL + DigiBook
It s Grammar Time 1 SB PL + DigiBook 49.31 zł pozycja dostępna!
okładka podręcznika - It s Grammar Time 2 SB PL + DigiBook
It s Grammar Time 2 SB PL + DigiBook 46.34 zł pozycja dostępna!

Olive Green, kurs językowy z filmem interaktywnym (poziom A1-A2 według skali Rady Europy), to innowacyjny kurs skierowany do osób, które chcą uczyć się języka angielskiego od podstaw w nowoczesny i skuteczny sposób. To idealna propozycja stanowiąca połączenie rozrywki i skutecznej nauki najwyższej klasy. Kurs multimedialny Olive Green oparty jest na interaktywnym filmie sensacyjnym, w którym samodzielnie decydujesz o przebiegu akcji, a przy okazji grasz też w różne gry zręcznościowe i językowe. Każdy poziom zaawansowania liczy 12 scen filmowych. Z każdą kolejną sceną poznajesz żywy, współczesny język, a dzięki metodzie Super Memo trwale zapamiętujesz słownictwo i reguły gramatyczne, uczestniczysz w dialogach, doskonalisz wymowę i rozwijasz umiejętności komunikacyjne.

Do Twojej dyspozycji oddajemy obszerny podręcznik podzielony na 24 rozdziały, wprowadzający dialogi i słownictwo z filmu, wzbogacone o objaśnienia gramatyczne oraz komentarze kulturowe, a także dialogi komunikacyjne i słownictwo do nich, uzupełniony o:
+ kurs multimedialny z filmem "Olive Green", do nauki ponad 1 800 słów i wyrażeń, obejmujący ponad 3 000 ćwiczeń, dostępny w aplikacjach Super Memo.com dla systemów Android, i OS i Windows PC, zawierający ponad 9 godzin nagrań w wykonaniu brytyjskich i amerykańskich lektorów,
+ nagrania MP3, 4,5 godziny nagrań w wykonaniu brytyjskich i amerykańskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub ćwiczeń.*
* Kupując podręcznik, otrzymujesz kod dostępu do jego rozszerzeń multimedialnych.

Super Memo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych Super Memo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Wymagania sprzętowe*:
PC: Windows 7 SP1 PL/EN, Windows 8 PL/EN, Windows 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 3,2 GB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.

Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).

i OS: i Phone/i Pad z systemem operacyjnym i OS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

*Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie supermemo.com/apps.

Podręcznik „Olive Green. Kurs językowy z filmem interaktywnym poziom podstawowy A1-A2” - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawca: SuperMemo World.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]