pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
podręcznik:

Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Szkoła ponadgimnazjalna. Podręcznik. Zakres podstawowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378791034
ISBN: 978-83-7879-103-4
Data: 2015-07-23
Cena wydawcy: 33.08 złpozycja niedostępna

Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Szkoła ponadgimnazjalna. Podręcznik. Zakres podstawowy - Monika Ciołkosz, Paweł Ciołkosz, Anna Jatczak - opis podręcznika:

Podręcznik został przygotowany z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. Jest dostosowany do wieloletniego użytku.

Publikacja została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić uczniom zdobywanie wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym. Układ podręcznika tworzy przejrzystą i uporządkowaną strukturę. Jego treść podzielona jest na pięć działów: Liczby rzeczywiste i wyrażenia algebraiczne, Funkcje i ich własności, Funkcje trygonometryczne, Funkcja liniowa, Funkcja kwadratowa.

Każdy dział kończy szereg zadań utrwalających oraz prace kontrolne, przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do zadań. Oprócz zasadniczych treści, które wyjaśniają poszczególne zagadnienia, zawarte są także liczne przykłady i ćwiczenia ułatwiające zrozumienie poruszanych tematów. Opanowanie materiału ułatwiają wyodrębnione graficznie twierdzenia, definicje i wnioski.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Szkoła ponadgimnazjalna. Podręcznik...."
Monika Ciołkosz, Paweł Ciołkosz, Anna Jatczak - autor m.in.:
Matematyka 3. Szkoły ponadgimnazjalne. - okładka podręcznika
Matematyka 3. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik Monika Ciołkosz, Anna Jatczak;
Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. - okładka podręcznika
Odkrywamy na nowo. Matematyka 1. Szkoła ponadgimnazjalna.... Anna Jatczak, Monika Ciołkosz, Paweł Ciołkosz;