pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Nowy język angielski łatwo i przyjemnie samouczek A1-B2 + audio online

Dane szczegółowe:
Wydawca: NOWELA
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 108x173 mm
EAN: 9788367029377
ISBN: 978-83-6702-937-7
Data: 2022-06-20
79.20  99.00  19.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis podręcznika:

Nigdy dotąd nauka języka angielskiego nie była tak łatwa!
Rewolucyjna metoda Assimil opiera się na podstawowych zasadach intuicyjnego przyswajania języka ojczystego i odwzorowuje ten naturalny proces w nauczaniu języków obcych.

Materiał gramatyczny i informacje kulturowe zostały tak zaplanowane, by skuteczna nauka języka sprawiała przyjemność i przebiegała niemal niepostrzeżenie, w naturalny sposób. Zagwarantują to:
- dynamiczne dialogi
- autentyczne sytuacje
- współczesne słownictwo
- łatwa gramatyka
- systematyczne powtórki
- przydatne informacje kulturowe
- spora dawka humoru.

Nauka przebiega dwuetapowo:
- faza pasywna polega na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji;
- faza aktywna zakłada stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i systematyczne poszerzanie zakresu kompetencji językowej.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy opanujesz język angielski na poziomie umożliwiającym sprawne porozumiewanie się w różnych sytuacjach z życia prywatnego i zawodowego.

O autorze:
Anthony Bulger jest autorem kilkudziesięciu wydanych przez Assimil podręczników, w których dzieli się swoją pasją do języków obcych. Nigdy nie zapomina, że uczenie się jest nie tylko wysiłkiem intelektualnym, ale przede wszystkim źródłem przyjemności i cennej wiedzy o kulturze. Przez wiele lat mieszkał i pracował jako wykładowca w Wielkiej Brytanii, w Stanach Zjednoczonych i we Francji.

Podręcznik „Nowy język angielski łatwo i przyjemnie samouczek A1-B2 + audio online” - oprawa twarda - Wydawca: NOWELA. Cena 79.20 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]