pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Poziom B1-B2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 212 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788366384804
ISBN: 978-83-66384-80-4
Data: 2022-02-28
35.50  49.90  14.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Znasz już dobrze podstawy języka niemieckiego, ale wciąż brakuje Ci słówek Uczysz się nowych wyrazów, jednak z trudem przychodzi Ci ich praktyczne wykorzystanie A może pragniesz wyrażać się bardziej precyzyjnie niż dotychczas Druga część serii „Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo” na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2) została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!
W podręczniku znajdziesz aż 50 rozdziałów z listami słówek, które opanujesz i zastosujesz w praktyce – wszystko dzięki tłumaczeniu zdań z ich użyciem w typowych, codziennych kontekstach językowych. Szeroka gama tematów umożliwi Ci przećwiczenie leksyki w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych. W książce prezentujemy słownictwo dotyczące takich obszarów jak m.in.: relacje międzyludzkie, wyposażenie domu i gotowanie, odzież i kosmetyki, zdrowie, wypadki, problemy środowiskowe, sport, kultura i rozrywka, a nawet przestępczość!
Dołączone testy z ćwiczeniami pozwolą Ci sprawdzić zdobytą wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. Pracę nad tłumaczeniem zdań ułatwią Ci zaś liczne, przydatne wskazówki. Dzięki nim dowiesz się, jak uniknąć często popełnianych błędów oraz poznasz typowe związki frazeologiczne i zwroty, słowa pokrewne i synonimy, a także niuanse związane z ich możliwymi znaczeniami.

Książkę uzupełnia udostępniony w internecie kurs audio MP3 ze zdaniami i słowniczkami odczytanymi przez lektorkę Niemkę. Nagrania pomogą Ci poprawnie wymawiać wszystkie nowo poznane wyrazy i całe zdania oraz doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu.

Dzięki tej książce:
• nauczysz się ponad 2000 przydatnych niemieckich słów na poziomie średnio zaawansowanym,
• razem z niemieckim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz przyswojone słownictwo,
• poznasz wiele praktycznych wyrażeń i zwrotów oraz użyjesz ich we właściwych kontekstach,
• unikniesz popełniania wielu częstych błędów,
• bez trudu zmotywujesz się do regularnej nauki.

To wymarzona książka dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków, czyli dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić lub sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie B1-B2.

Podręcznik „Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Poziom B1-B2” - oprawa Miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 35.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]