pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki dla początkujących i średniozawansowanych

Dane szczegółowe:
Wydawca: REA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 552 s.
Wymiar: 144x207 mm
EAN: 9788379932863
ISBN: 978-83-7993-286-3
Data: 2017-06-16
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Podstawy gramatyki niemieckiej - zawierają m.in.: zasady użycia zaimków osobowych, przyimków, rzeczowników, przymiotników i ich stopniowania. Przedstawiają również szyk wyrazów w zdaniach, sposób ich tworzenia, liczebniki porządkowe oraz główne, itp.

Czasy i czasowniki niemieckie - prezentują niezbędne informacje dotyczące podstawowych rodzajów
czasów, typów czasowników, ich zastosowanie i odmianę; ta cześć zawiera także spis czasowników posiłkowych, modalnych i nieregularnych. Słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski - składa się z około 20.000 artykułów hasłowych, prezentujących słownictwo z zakresu różnych dziedzin życia i sfer działalności człowieka.

Niemiecko-polski słownik tematyczny - zawiera 41 kategorii tematycznych. Hasła pogrupowano według najważniejszych dziedzin życia, a następnie podzielono na kategorie bardziej szczegółowe. Na przykład w kategorii Umwelt można znaleźć: Umweltschutz, Pfl anzen, Pilze, Tiere, Fische, Wetter. Idiomy niemieckie - zawierają około 3.000 najczęściej stosowanych i najbardziej popularnych wyrażeń idiomatycznych wraz z ich polskimi odpowiednikami oraz przydatne przysłowia i powiedzenia. Podstawy konwersacji - praktyczne rozmówki, składające się z 32 działów tematycznych, umożliwiające swobodne porozumiewanie się w sytuacjach, w jakich najczęściej możemy się znaleźć w podróży zagranicznej. Nagrania z rozmówkami znajdują się na naszej stronie internetowej www.rea-sj.pl.

Podręcznik „Niemiecki dla początkujących i średniozawansowanych” - oprawa miękka - Wydawca: REA.