pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Niderlandzki krok po kroku (+ CD)
podręcznik:

Niderlandzki krok po kroku (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: GRANPOK
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788360896471
ISBN: 978-83-6089-647-1
Data: 2016-08-18
Cena wydawcy: 46.50 złpozycja niedostępna

Niderlandzki krok po kroku (+ CD) - Agata van Ekeren Krawczyk - opis podręcznika:

Kurs języka holenderskiego dla początkujących:
- tematy lekcji odzwierciedlają codzienne życie w Holandii;
- dużo ćwiczeń z kluczem;
- w zestawie płyta CD z bardzo powolną wymową;
- podręcznik dla osób uczących się samodzielnie oraz pod kierunkiem nauczyciela
Panuje przekonanie, że nauka języka obcego jest trudna oraz czasochłonna i tylko nieliczni zdecydują się temu kategorycznie zaprzeczyć. Jednak przy odrobinie wytrwałości i odpowiednio dobranej metodzie możliwe jest w stosunkowo krótkim czasie uzyskanie pożądanych efektów.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie ten podrecznik sprosta państwa oczekiwaniom.

"Niderlandzki krok po kroku" napisany jest dla osób, które stykają się z językiem niderlandzkim po raz pierwszy. Przeznaczony jest zarówno dla osób uczących się samodzielnie jak i dla uczących się pod kierunkiem nauczyciela. Słownictwo używane w podręczniku jest przejęte z języka potocznego.

Do podręcznika dołączone jest nagranie (powolna wymowa) dialogów, tekstów, zwrotów i słówek. Słuchając i naśladując słuchacz wchłania nie tylko słowa (ich treść), ale też akcent, melodię języka i oczywiście poprawne formy gramatyczne.

Każdy rozdział rozpoczynają krótkie dialogi lub teksty, zaczerpnięte z życia codziennego.

W "Zwrotach, słowkach" można znaleźć gotowe zwroty, których opanowanie umożliwi komunikację w różnych sytuacjach, typu: zawieranie znajomości czy robienie zakupów, oraz wyrażanie opinii, odczuć. Słówka występujace w dialogach i tekstach zebrane są alfabetycznie na końcu podrecznika.

W każdej lekcji "Trochę gramatyki" zwięźle prezentuje najistotniejsze struktury gramatyczne. Różnorodne ćwiczenia służą zrozumieniu i utrwaleniu materiału, tak by uczący nabył właściwe nawyki językowe i poprawnie mówił po niderlandzku. Ćwiczenia gramatyczne są jak najbardziej zbliżone do normalnej rozmowy. Samodzielna nauka to również konsekwentnie rozwiązywanie ćwiczeń. Podany na końcu podręcznika klucz do ćwiczeń umożliwia ich samokontrolę.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Niderlandzki krok po kroku (+ CD)"