pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

New Inside Out. Advanced Students Book (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Macmillan Publishers Ltd
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9780230009271
ISBN: 978-02-3000-927-1
Data: 2016-10-26
Cena wydawcy: 88.00 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Podręcznik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać
New Inside Out w ciekawy sposób łączy efektywne techniki nauczania z fascynującymi tematami i personalizowanymi ćwiczeniami sprawności mówienia, tzw. anecdotes, które zdecydowały o sukcesie pierwszej edycji - jednego z najbardziej znanych podręczników dla młodzieży i dorosłych - Inside Out. Duet autorski poprzedniej wersji książki, Sue Kay i Vaughan Jones, obserwowali nauczycieli korzystających z pierwszego wydania Inside Out i na tej podstawie stworzyli w pełni nowoczesny podręcznik, zachowujący jednocześnie wyjątkowy charakter serii.

Warto wiedzieć:
Useful Phrases - sekcja, która pokazuje uczniom, w jakich sytuacjach należy używać nowo poznanych zwrotów, a zabawne ilustracje z pewnością pomogą lepiej zapamiętać przyswajane frazy.

Grammar Extra - klarowne objaśnienia gramatyczne przedstawiono w kontekście realnych sytuacji, co znacznie ułatwia zarówno zrozumienie reguł językowych, jak i ich zastosowanie. Dodatkowe notatki na marginesie pozwalają szybko odnaleźć potrzebne informacje.

Nowoczesna książka nauczyciela z mnóstwem materiałów do kopiowania i testami na płycie CD do samodzielnej edycji stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniu ciekawych zajęć.

Podręcznik „New Inside Out. Advanced Students Book (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawca: Macmillan Publishers Ltd.