pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
My Edutainment World I
podręcznik:

My Edutainment World I

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Oprawa: miękka
Wymiar: 292x210 mm
EAN: 9781399200264
ISBN: 978-13-9920-026-4
Data: 2021-06-11
50.21  52.51  2.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

My Edutainment World 1. A holistic approach to teaching English and life skills to preschoolers to książka dla nauczycieli języka angielskiego będąca zbiorem pomysłów na gry i zabawy dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat). Celem autorek było zaoferowanie nauczycielom holistycznego i opartego na interakcji programu nauczania, który pozwala uczyć dzieci poprzez zabawę i poprzez kreatywne, wymagające współdziałania ćwiczenia. Innymi słowy nauka przebiega w nieformalny, przyjemny sposób, a dzieci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że są na lekcji!
Nauczanie języka angielskiego nie jest jedynym celem tej książki. Równie ważne jest kształcenie innych, niezbędnych w życiu umiejętności, dlatego wszystkie ćwiczenia zostały zaprojektowane tak, aby pomagały dzieciom rozwijać się fizycznie, społecznie, intelektualnie, emocjonalnie i by wspierać ich kreatywność.

Podręcznik „My Edutainment World I” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 50.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Myrsini Verdoukas, Jenny Dooley - autor m.in.:
Produkty podobne:
English World 4. Książka ucznia - okładka podręcznika

English World 4. Książka ucznia

Mary Bowen, Liz Hocking
Bugs World 3. Podręcznik (+ CD - okładka podręcznika

Bugs World 3. Podręcznik (+ CD audio + CD-ROM)

Elisenda Papiol, Maria Toth, Magdalena Kondro