pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Momente A1 KB + kod online

Dane szczegółowe:
Wydawca: HUEBER
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Wymiar: 295x218 mm
EAN: 9783195017916
ISBN: 978-31-9501-791-6
Data: 2021-07-05
89.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Momente to najnowsza propozycja wydawnictwa Hueber. Innowacyjny kurs, który jest odpowiedzią na wyzwania dydaktyczne, jakie niesie ze sobą era cyfrowej transformacji. Umożliwia naukę zarówno z wykorzystaniem drukowanego podręcznika, jak i urządzeń mobilnych, stacjonarnie i zdalnie, a także pozwala dopasować materiał do indywidualnych potrzeb uczniow. Został przygotowany według najnowszych wytycznych CEFR, ze szczególnym uwględnieniem takich aspektów jak wielokulturowość, wielojęzyczność oraz kompetencje w obszarze mediacji językowej
.
Książka ucznia oraz zeszyt ćwiczeń zawierają bezpłatny kod do wydania interaktywnego, które jest dostępne na platformie Hueber interaktiv.
Materiał można także odtwarzać offline na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji Hueber interaktiv. Umożliwia to elastyczną naukę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, zgodnie z potrzebami ucznia.
Materiał kursu został w całości przygotowany także w wersji interaktywnej, wzbogaconej o animacje, a gramatyka i środki językowe zilustrowane są krótkimi nagraniami video.
Kurs obejmuje także dodatkowe ćwiczenia interaktywne, które umożliwiają pogłębienie i utrwalenie materiału w sposób indywidualnie dopasowany do postępów i potrzeb ucznia.
Treści nawiązujace do kontekstu zawodowego dodatkowo motywują kursantów.
Więcej informacji o wersji interaktywnej:
https: www.hueber.de/digitale-lehrwerke/hueber-interaktiv
Obejrzyj webinarium i poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje wersja interaktywna:
https: www.edudip.com/de/webinar-aufzeichnung/7e0cd63e-b5a3-4a9c-a79b-2f42640659f9

Podręcznik „Momente A1 KB + kod online” - oprawa miękka - Wydawca: HUEBER. Cena 89.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.