pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom zaawansowany B2-C1
podręcznik:

Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom zaawansowany B2-C1

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 135x214 mm
EAN: 9788362322619
ISBN: 978-83-6232-261-9
Data: 2013-06-10
41.84  49.99  8.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom zaawansowany B2-C1 - Barbara Stawicka-Pirecka - opis podręcznika:

Kurs do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym Kurs jest przeznaczony dla osób znających hiszpański na poziomie średnim, pragnących kontynuować naukę hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym. Opanowanie zaprezentowanego materiału pozwoli na swobodne rozumienie tekstów i wypowiedzi oraz płynne i spontaniczne wypowiedzi na dowolne tematy (poziom C1 według Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

Podręcznik jest podzielony na 12 obszernych lekcji, w których znajdują się dialogi, teksty oraz objaśnienia gramatyczne i ćwiczenia. Na końcu książki jest klucz z odpowiedziami do ćwiczeń oraz praktyczny słowniczek polsko-hiszpański i hiszpańsko-polski, obejmujący słowa występujące w kursie.

Zestaw zawiera książkę, płytę CD-ROM z kursem multimedialnym i nagraniami MP3 oraz kod umożliwiający korzystanie z kursu na dowolnej kombinacji 2 z 3 platform: PC, smartfona i tabletu z systemem Android.

Informacje szczegółowe: Na przedstawiony materiał gramatyczny składają się m.in.: - powtórka wszystkich czasów gramatycznych i form czasownika, - użycie czasowników echar(se), quedar(se), poner(se), ser, estar w typowych kolokacjach, - parafrazy z użyciem czasowników llevar, venir, volver, hartarse, empezar, - powtórka użycia rodzajników określonych i nieokreślonych, - powtórka użycia przyimków, - łamańce językowe; Wśród zagadnień leksykalnych znajdują się: - nowe technologie, Internet, telefonia komórkowa, - rezerwacja podróży i lotu, podróż samochodem i samolotem, spędzanie wakacji, - kino, teatr, znani aktorzy, spędzanie wolnego czasu, - kuchnia hiszpańska, typowe potrawy regionalne, przepisy, rezerwacja w restauracji, zamawianie potraw i napojów, - sport, kluby hiszpańskie, znani sportowcy i ich osiągnięcia, - poszukiwanie pracy, list motywacyjny, kultura pracy w Hiszpanii, - pisanie listów (np. reklamacji), emaili, smsów, - okres Bożego Narodzenia w Hiszpanii, kolędy, zwyczaje, - szpital, wizyta u lekarza, zabiegi i konsultacje, - banki, zakładanie konta, loterie pieniężne, - hiszpańskie święta i fiesty, obchodzenie urodzin, popularne piosenki - kultura Hiszpanii, np. powitanie, przydomki, ciekawostki; - ponad 1000 słów i wyrażeń przeznaczonych do nauki; - teksty i dialogi prezentowane zarówno po hiszpańsku, jak i po polsku.

Skuteczna nauka: - nowoczesny, podzielony na rozdziały podręcznik do nauki niemieckiego; - kurs multimedialny, w całości ilustrowany nagraniami, zawierający ponad 2 000 ćwiczeń i objaśnień; - kod umożliwiający korzystanie z kursu na dowolnej kombinacji 2 z 3 platform: PC, smartfona i tabletu z systemem Android; - pliki MP3 z nagraniami wszystkich dialogów, tekstów, słów i wyrażeń, wykonane przez profesjonalnych lektorów hiszpańskich, do słuchania np. w samochodzie lub autobusie .

Wymagania sprzętowe: Kurs na PC: komputer PC z systemem operacyjnym Windows XP SP2 PL, Windows Vista PL, Windows 7 PL lub Windows 8 PL, procesor klasy Pentium 2 GHz lub szybszy, 512 MB RAM (1 GB dla Windows 7), Internet Explorer 7.0 lub nowszy, napęd CD-ROM/DVD-ROM, karta dźwiękowa, mikrofon, 308 MB wolnej przestrzeni dyskowej do instalacji. Kurs wymaga aktywacji, podczas której konieczne jest połączenie z Internetem.

Kurs na Androida: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android w wersji 2.1 lub nowszym. Kod zawarty w pudełku umożliwia jednoczesną instalację kursu na dwóch urządzeniach (PC i Android).

Nagrania MP3: dowolny odtwarzacz MP3.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom zaawansowany B2-C1"
Barbara Stawicka-Pirecka - autor m.in.:
Hiszpański No hay problema! Kompleksowy - okładka podręcznika
Hiszpański No hay problema! Kompleksowy kurs do... Barbara Stawicka-Pirecka, Medel López Iván, Żaneta Mionskowska;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Gramatyka języka hiszpańskiego - okładka podręcznika
Gramatyka języka hiszpańskiego z ćwiczeniami.... Małgorzata Cybulska-Janczew, Jacek Perlin