pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom średni B1
podręcznik:

Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom średni B1

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788362322602
ISBN: 978-83-6232-260-2
Data: 2013-06-10
41.84  49.99  8.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom średni B1 - Barbara Stawicka-Pirecka - opis podręcznika:

Kurs do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego na poziomie średnim Kurs jest przeznaczony dla osób dobrze znających podstawy i zamierzających kontynuować naukę hiszpańskiego na poziomie średnim. Opanowanie zaprezentowanego materiału umożliwi formułowanie spójnych wypowiedzi oraz ich umiejętne prezentowanie i argumentowanie w dyskusji (poziom B1 według Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

Podręcznik jest podzielony na 12 obszernych lekcji, w których znajdują się dialogi, teksty oraz objaśnienia gramatyczne i ćwiczenia. Na końcu książki jest klucz z odpowiedziami do ćwiczeń oraz praktyczny słowniczek polsko-hiszpański i hiszpańsko-polski, obejmujący słowa występujące w kursie.

Zestaw zawiera książkę, płytę CD-ROM z kursem multimedialnym i nagraniami MP3 oraz kod umożliwiający korzystanie z kursu na dowolnej kombinacji 2 z 3 platform: PC, smartfona i tabletu z systemem Android.

Informacje szczegółowe: Na przedstawiony materiał gramatyczny składają się m.in.: - czas zaprzeszły (Pretérito Pluscuamperfecto), - czas przyszły niedokonany (Futuro Imperfecto), - czas przyszły złożony dokonany (Futuro Perfecto), - czasowniki i wyrażenia wymagające użycia Subjuntivo, - czasy trybu łączącego Subjuntivo, - mowa zależna, - przyimki i wyrażenia przyimkowe, - formy bezosobowe, - strona bierna, - wyrażenia czasowe; Wśród zagadnień leksykalnych znajdują się: - wyrażanie: rozkazów/poleceń, przyczyny, przyzwolenia, - na policji, - zwiedzanie miasta, - wyrażenia związane ze studiowaniem i pracą zawodową, - spędzanie wolnego czasu (kino, podróże); - ponad 1000 słów i wyrażeń przeznaczonych do nauki; - teksty i dialogi prezentowane zarówno po hiszpańsku, jak i po polsku.

Skuteczna nauka: - nowoczesny, podzielony na rozdziały podręcznik do nauki niemieckiego; - kurs multimedialny, w całości ilustrowany nagraniami, zawierający ponad 3 000 ćwiczeń i objaśnień; - kod umożliwiający korzystanie z kursu na dowolnej kombinacji 2 z 3 platform: PC, smartfona i tabletu z systemem Android; - pliki MP3 z nagraniami wszystkich dialogów, tekstów, słów i wyrażeń, wykonane przez profesjonalnych lektorów hiszpańskich, do słuchania np. w samochodzie lub autobusie Wymagania sprzętowe: Kurs na PC: komputer PC z systemem operacyjnym Windows XP SP2 PL, Windows Vista PL, Windows 7 PL lub Windows 8 PL, procesor klasy Pentium 2 GHz lub szybszy, 512 MB RAM (1 GB dla Windows 7), Internet Explorer 7.0 lub nowszy, napęd CD-ROM/DVD-ROM, karta dźwiękowa, mikrofon, 285 MB wolnej przestrzeni dyskowej do instalacji. Kurs wymaga aktywacji, podczas której konieczne jest połączenie z Internetem.

Kurs na Androida: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android w wersji 2.1 lub nowszym. Kod zawarty w pudełku umożliwia jednoczesną instalację kursu na dwóch urządzeniach (PC i Android).

Nagrania MP3: dowolny odtwarzacz MP3.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Mobilny Hiszpański. No hay problema! Poziom średni B1"
Barbara Stawicka-Pirecka - autor m.in.:
Hiszpański No hay problema! Kompleksowy - okładka podręcznika
Hiszpański No hay problema! Kompleksowy kurs do... Barbara Stawicka-Pirecka, Medel López Iván, Żaneta Mionskowska;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Gramatyka języka hiszpańskiego - okładka podręcznika
Gramatyka języka hiszpańskiego z ćwiczeniami.... Małgorzata Cybulska-Janczew, Jacek Perlin