pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Maxi Taxi Starter. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szkolne PWN
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788371958625
ISBN: 83-7195-862-5
Data: 2008-11-21
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Maxi Taxi Starter przeznaczony jest dla uczniów, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego w klasie IV. Jest również doskonałym podręcznikiem dla klas o zróżnicowanym stopniu zaawansowania językowego, w których nauczycielowi zależy na wyrównaniu tego poziomu.
Zeszyt ćwiczeń MAKI TAXI Starter: - podsumowuje materiał z każdego rozdziału podręcznika w specjalnych sekcjach zatytułowanych Language Review, - umożliwia uczniowi sprawdzenie swojej wiedzy za pomocą sekcji Progress Check, - w każdej sekcji Progress Check prezentuje ćwiczenia występujące w egzaminie KET, - zawiera przykładowy test KET w zakresie czytania/pisania, - zawiera materiały dodatkowe (w tym wycinanki) do wykorzystania podczas gier i zabaw w klasie, a także podczas samodzielnej pracy w domu - My Projects, - proponuje zabawy komunikacyjne do wykorzystania przez nauczyciela w klasie - Communication Excercises, - zachęca do samodzielnego czytania - przedstawia komiks o przygodach Pana Globetrottera, - pozwala uczniom ocenić swoje umiejętności językowe i wypowiedzieć się na temat zdobytej wiedzy w portfolio językowym - My Portfolio.

Podręcznik „Maxi Taxi Starter. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego” - oprawa miękka - Wydawca: Szkolne PWN.