pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Matura - matematyka - 2023

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788381860611
ISBN: 978-83-8186-061-1
Data: 2022-09-23
37.19  58.99  21.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Przedstawiamy repetytorium maturalne od Wydawnictwa GREG! Książka została przygotowana z myślą o uczniach liceów i techników, którzy w 2023 roku będą zdawać egzamin maturalny z matematyki w nowej formule.

Repetytorium zawiera cały obowiązkowy materiał niezbędny do zdania matury. Na początku każdego działu znalazły się informacje wstępne - teoria, która pomoże w starciu z praktyką. Każdemu zadaniu towarzyszy pełne rozwiązanie i liczne komentarze umieszczone na marginesach, które krok po kroku tłumaczą sposób postępowania, dzięki czemu można prześledzić tok myślenia lub drobiazgowo sprawdzić własne rozwiązanie. Taki tryb nauki znacząco ułatwia późniejszą pracę samodzielną. Oprócz komentarzy bocznych w książce znajdują się liczne porady dla rozwiązujących zadania oraz wskazówki dotyczące matury. W przygotowaniu do egzaminu dojrzałości pomogą także zawarte w repetytorium zadania z poprzednich lat oraz przykładowe arkusze z kluczem odpowiedzi.

Atutem książki jest kolorowa i czytelna szata graficzna ułatwiająca naukę. Do wymagających tego rozwiązań zadań lub tam, gdzie ułatwi to naukę, zastosowano wyraźne rysunki, wykresy lub tabele.

Repetytorium zostało przygotowane przez specjalistki z pełną dbałością o poprawność merytoryczną i z uwzględnieniem charakteru egzaminu maturalnego. To najlepsze źródło wiedzy zarówno dla maturzystów, jak i dla uczniów młodszych klas, którzy chcą na bieżąco powtarzać omawiany na zajęciach materiał. Polecamy!

Podręcznik „Matura - matematyka - 2023” - oprawa miękka - Wydawca: Greg. Cena 37.19 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]