pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Matura 2022. Jezyk polski. Vademecum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788381971799
ISBN: 978-83-8197-179-9
Data: 2021-07-29
47.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Matura. Język polski. Vademecum 2022. Zakres podstawowy i rozszerzony Wydawnictwa Operon to gwarancja sukcesu na egzaminie maturalnym. Wpłynie na odpowiednie przygotowanie się zarówno do egzaminu ustnego, jak i pisemnego z języka polskiego, na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Vademecum z języka polskiego nie tylko pomoże usystematyzować wiedzę z obecnego poziomu kształcenia, lecz także przypomni najważniejsze treści z gimnazjum, które również mogą pojawić się na maturze. W publikacji znajdują się przykładowe tematy maturalne, wytyczne dotyczące pisania różnego typu prac oraz przykładowe prace i konspekty do realizacji tematów na egzaminie ustnym. Vademecum pomoże praktycznie i teoretycznie przygotować się do egzaminu maturalnego.
W vademecum z języka polskiego znajdują się ponadto objaśnienia najważniejszych terminów oraz korelacje tekstów kultury z omawianymi zagadnieniami i opracowania lektur pod kątem ich przydatności na egzaminie. Matura. Język polski. Vademecum 2022. Zakres podstawowy i rozszerzony zostało opracowane przez literaturoznawcę i rzeczoznawcę MEN.
Vademecum z języka polskiego, zakres podstawowy i rozszerzony, składa się z 8 działów:
Powtórka z gimnazjum
Historia literatury, sztuki, filozofii
Lektura a matura
Teatr i film
Kształcenie językowe
Oswoić formę, czyli jak napisać pracę
Matura
Dodatki

Podręcznik „Matura 2022. Jezyk polski. Vademecum. Zakres podstawowy i rozszerzony” - oprawa miękka - Wydawca: OPERON. Cena 47.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]