pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Matematyka ZSZ 1. To się liczy! Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 236 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788326736148
ISBN: 978-83-2673-614-8
Data: 2019-07-05
49.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik To się liczy! do matematyki dla 1 klasy branżowej szkoły pierwszego stopnia pokazuje uczniowi, że matematyka nie jest trudna, a umiejętności matematyczne są wykorzystywane w różnych dziedzinach życia.
Pokazuje praktyczne wykorzystanie matematyki dzięki licznym nawiązaniom do życia codziennego i zawodowego, o których mowa w zadaniach i lekcjach branżowych oraz w elementach To się liczy!.
Rozwija matematyczne zainteresowania uczniów dzięki dodatkowym zadaniom kształcącym różne umiejętności matematyczne, zamieszczonym na końcu podręcznika w zbiorze zadań.
Ułatwia uczenie się dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, przejrzystemu układowi treści oraz dużej liczbie wykresów, tabel i rysunków geometrycznych.
Umożliwia sprawdzenie wiedzy i pomaga przygotować się do sprawdzianów przy pomocy zestawów powtórzeniowych na końcu każdego rozdziału.
Jest dostosowany do percepcji młodszego ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: treściom podzielonym na krótkie rozdziały, stałej, uporządkowanej strukturze każdego tematu, przykładom rozwiązanym krok po kroku i skorelowanym z nimi ćwiczeniom, odpowiedziom do wszystkich zadań.
Ułatwia prowadzenie zajęć, ponieważ każda lekcja to gotowy scenariusz do zrealizowania danego tematu.

Podręcznik „Matematyka ZSZ 1. To się liczy! Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 49.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]