pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Matematyka z plusem. Kalendarz maturzysty. Przygotowanie do matury w zakresie podstawowym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 175 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788374206983
ISBN: 978-83-7420-698-3
Data: 2016-09-14
Cena wydawcy: 28.00 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Kalendarzowa metoda przygotowań do egzaminu sprawdza się od lat. Teraz mogą z niej skorzystać także licealiści.

Metoda jest prosta - wystarczy przez kilkanaście minut dziennie rozwiązywać specjalnie opracowane zadania. Kalendarz liczy dni począwszy od października aż do kwietnia (daje wolne w weekendy i święta). Od poniedziałku do czwartku licealista rozwiązuje zadania testowe, a w piątek - zadania otwarte. W tym czasie przećwiczy wszystkie umiejętności i cały materiał obowiązujący na maturze z matematyki w zakresie podstawowym.

Trudne zadania nie takie trudne - przy piątkowych zadaniach otwartych zamieściliśmy specjalne kody QR. Po zeskanowaniu ich smartfonem uczeń otrzymuje dostęp do filmów instruktażowych z rozwiązaniami. Dzięki temu może zmierzyć się nawet z bardzo trudnymi zadaniami i nauczyć się je rozwiązywać. Dodatkowo na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, a także wskazówki lub szkice rozwiązań trudniejszych z nich.

Podręcznik „Matematyka z plusem. Kalendarz maturzysty. Przygotowanie do matury w zakresie podstawowym” - oprawa miękka - Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO.