pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Matematyka Z Plusem. Klasa 4. Liceum. Podręcznik. Zakres podstawowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788381181334
ISBN: 978-83-8118-133-4
Data: 2022-05-27
46.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Publikacja spełnia kryteria Ustawy o systemie oświaty oraz wymogi podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.
Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco dużo czasu na jej przyswojenie.
Po każdym fragmencie teorii uczniowie mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania.
Książka zawiera dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomogą kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami.
Istotnym elementem podręcznika jest rozdział Przygotowanie do matury. Zebraliśmy w nim, uszeregowane według działów, wszystkie sprawdzane na egzaminie zagadnienia z podstawy programowej. Każdy z tematów rozdziału podzieliliśmy na część teoretyczną i praktyczną, czyli obszerny zbiór różnego typu zadań zamkniętych i otwartych wszystkie opracowaliśmy na wzór zadań z Informatora maturalnego. Zgromadzony w rozdziale materiał gwarantuje skuteczne utrwalenie wiedzy i umiejętności z liceum i technikum, daje również pewność dobrego przygotowania do nowej formuły egzaminu maturalnego.

Podręcznik „Matematyka Z Plusem. Klasa 4. Liceum. Podręcznik. Zakres podstawowy” - oprawa miękka - Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO. Cena 46.68 zł. Zapraszamy na zakupy!