pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Lubię matematykę. Zabawy i ćwiczenia przygotowujące do nauki w szkole
podręcznik:

Lubię matematykę. Zabawy i ćwiczenia przygotowujące do nauki w szkole

Dane szczegółowe:
Wydawca: Niko
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 79 s.
Wymiar: 298x210 mm
EAN: 9788392766308
ISBN: 978-83-9276-630-8
Data: 2014-03-06
10.94  14.99  4.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Lubię matematykę. Zabawy i ćwiczenia przygotowujące do nauki w szkole - opis podręcznika:

Lubię matematykę to książka zawierająca zestaw zabaw i ćwiczeń wspomagających przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Zawiera 63 karty pracy. Dziecko bawi się i uczy się wędrując po matematycznych Krainach: - Łamigłówek - Zbiorów - Figur - Porównań - Liczb - Działań Ćwiczenia znajdujące się w książce wspomagają rozwój umysłowy dziecka, pomagają zrozumieć pojęcia matematyczne, doskonalą myślenie operacyjne, wdrażają do uważnego patrzenia oraz skupienia uwagi. Podczas matematycznej wędrówki dziecko uczy się klasyfikowania, porównywania liczebności, porządkowania i przeliczania elementów, poznaje podstawowe figury geometryczne oraz znaki matematyczne. Dziecko jest aktywne, ma sposobność wykazania się własną pomysłowością. Wszystkie zadania i ćwiczenia odnoszą się do czynności i zdarzeń znanych dziecku z życia codziennego.

Na każdej stronie znajdują się ćwiczenia grafomotoryczne usprawniające rękę piszącą. Wielkim walorem książki jest barwna szata graficzna, która zachęca dziecko do pracy i zabawy.

Podręcznik „Lubię matematykę. Zabawy i ćwiczenia przygotowujące do nauki w szkole” - oprawa miękka - Wydawca: Niko. Cena 10.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]