pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące
podręcznik:

Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące

Dane szczegółowe:
Wydawca: EPIDEIXIS
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 170x235 mm
EAN: 9788375141757
ISBN: 978-83-7514-175-7
Data: 2018-10-31
13.09  13.90  0.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące to książeczka PUS należąca do nowej serii książeczek logopedycznych, skierowanych do dzieci w wieku wczesnoszkolnych.

Seria "Logopedyczne potyczki" powstała z myślą o dzieciach, które mają trudności z automatyzacją głosek w ich wymowie już wywołanych. Składa się z 4 części:
1. Głoski ciszące
2. Głoski syczące
3. Głoski szumiące
4. Głoski L-R
Ćwiczenia zawarte w książeczkach tej serii zostały skonstruowane tak, aby zachować zasadę stopniowania trudności, czyli od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Ich różnorodność pozwala dziecku ćwiczyć nie tylko wymowę, ale także szereg innych umiejętności, jak na przykład: myślenie logiczne i analityczne, koncentrację i uwagę, analizę wzrokową i słuchową, kategoryzowanie, szeregowanie, układanie sekwencji. Celem tych książeczek jest utrwalanie prawidłowej wymowy trudnych głosek podczas świetnej zabawy.

Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące
Autorką tej książeczki jest Magdalena Rybka, logopedka pracująca na co dzień z dziećmi mającymi trudności z prawidłową wymową i jednocześnie popularna blogerka, poruszająca na swoim blogu wiele tematów związanych z logopedią i rozwojem dziecka.

Przygotowała ona także charakterystyczne czarno-białe ilustracje na okładkę i do kilku ćwiczeń zawartych w książeczce.

Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące to książeczka, z której można korzystać w gabinetach logopedycznych, w terapii pedagogicznej, a także w trakcie zabaw w domu. Rozwiązywanie zawartych w niej zadań przy jednoczesnym układaniu klocków mocno angażuje uwagę dziecka oraz umożliwia samokontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. To świetny motywator do dalszych ćwiczeń.

Podręcznik „Logopedyczne potyczki 3. Głoski szumiące” - oprawa twarda - Wydawca: EPIDEIXIS. Cena 13.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Magdalena Rybka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Zadania obrazkowo-wyrazowe - okładka książki

Zadania obrazkowo-wyrazowe

Małgorzata Kobus, Marzena Polinkiewicz
Zadania tekstowe dla uczniów. Klasa - okładka podręcznika

Zadania tekstowe dla uczniów. Klasa 3

Jadwiga Dejko, Maria Jarząbek