pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Lifestyle. Pre-Intermediate Workbook (+ CD)
podręcznik:

Lifestyle. Pre-Intermediate Workbook (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pearson Longman
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9781408237199
ISBN: 978-14-0823-719-9
Data: 2014-05-27
pozycja niedostępna

Lifestyle. Pre-Intermediate Workbook (+ CD) - John Sydes, Marie Kavanagh - opis podręcznika:

Do jakich celów Twoi uczniowie potrzebują języka angielskiego Do pracy Na wakacje A może do rozmów ze znajomymi i przyjaciółmi W odpowiedzi na te pytania stworzyliśmy uniwersalny kurs Lifestyle - optymalne połączenie kursu ogólnego z elementami Business English. Specjalnie dobrane elementy nauki pomagają efektywnie komunikować się nie tylko w sytuacjach biznesowych, ale także w życiu codziennym.

Największe zalety kursu Lifestyle: jasno określone cele stawiające na gramatykę, leksykę i sprawności językowe, skuteczne utrwalanie materiału poprzez systematyczne powtórzenia, nauka podstawowych funkcji językowych w oparciu o różne konteksty kulturowe, co ułatwia efektywną komunikację w międzynarodowym środowisku.

Bed czy bad W języku angielskim, jak w każdym innym, zdarzają się słowa podobne, lecz znaczeniowo skrajnie różne. Niefrasobliwa pomyłka w wymowie lub pisowni rozbawi przyjaciół, lecz w środowisku biznesowym może nieść za sobą mało zabawne konsekwencje.

Przy opracowywaniu kursu Lifestyle korzystaliśmy z wyników badań analizujących wpływ różnic kulturowych na jakość porozumiewania się. Dzięki temu położyliśmy szczególny nacisk na wyeliminowanie w trakcie nauki pomyłek wynikających z niewłaściwej interpretacji, tonu czy wymowy.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Lifestyle. Pre-Intermediate Workbook (+ CD)"