pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Language Practice for Advanced with key
podręcznik:

Language Practice for Advanced with key

Dane szczegółowe:
Wydawca: Macmillan Publishers Ltd
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 270x197 mm
EAN: 9780230463813
ISBN: 978-02-3046-381-3
Data: 2021-03-22
94.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Language Practice for Advanced with key - opis podręcznika:

Podręczniki z serii Language Practice to idealne połączenie publikacji do nauki gramatyki i zbioru ćwiczeń leksykalnych. Seria zawiera nowe edycje podręczników, które przygotowują do nowych wersji egzaminów Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE). Wersje te zostały wzbogacone o dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której uczeń znajdzie dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, a nauczyciel dostęp do narzędzi umożliwiających monitorowanie postępów w nauce.
Warto wiedzieć:
Nowe wersje podręczników przygotowują uczniów do egzaminów Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE), które obowiązywać będą od 2015 r.
Language Practice First i Language Practice Advanced zawierają dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której zamieszczono dodatkowe materiały do samodzielnej pracy.
Podręczniki na poziomie Elementary i Intermediate zawierają CD-ROM z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi.
Każda z części przedstawia zagadnienia gramatyczne w klarowny i poparty przykładami sposób.
Słownictwo pogrupowane jest według tematów i rozwija przede wszystkim związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.

Podręcznik „Language Practice for Advanced with key” - oprawa miękka - Wydawca: Macmillan Publishers Ltd. Cena 94.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]