pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Language Hub Pre-intermediate B1 WB without key
podręcznik:

Language Hub Pre-intermediate B1 WB without key

Dane szczegółowe:
Wydawca: XXMACMILLAN
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9781380016942
ISBN: 978-13-8001-694-2
Data: 2019-06-14
Cena wydawcy: 67.00 złpozycja niedostępna

Language Hub Pre-intermediate B1 WB without key - Christopher Gough - opis podręcznika:

Language Hub to nowy sześciopoziomowy (A1C1) i elastyczny kurs języka angielskiego dla dorosłych. Materiał został starannie przemyślany i dobrany pod względem stopnia trudności, tak aby rozwijać cztery podstawowe sprawności językowe, ze szczególnym naciskiem na skuteczną komunikację. W każdym rozdziale znajduje się duża ilość zadań rozwijających mówienie w pełni zintegrowanych z lekcjami gramatycznymi, leksykalnymi oraz poświęconymi słuchaniu i czytaniu. Zadania zawarte w podręczniku zwiększają motywację i pewność siebie studentów oraz dostarczają im wiele okazji do aktywnego ćwiczenia zdobytych umiejętności.
Kurs wyróżnia bogata i nowoczesna obudowa, m.in. dostępne materiały wideo i cyfrowe. Lekcje oparte na bazie serii satyrycznych filmów Cafe Hub pomagają zaprezentować wykorzystanie poznanego języka funkcjonalnego w realistycznych i życiowych sytuacjach. Studenci mogą również pracować na autentycznych filmach poruszających ciekawe, współczesne tematy z takich źródeł jak np. The Guardian. Stworzone zostały także dedykowane aplikacje mobilne dla studentów i nauczycieli.
Kurs Language Hub umożliwia lektorom łatwe przygotowanie interesujących i motywujących zajęć. Książka nauczyciela zawiera m.in. odpowiedzi do zadań, inspirujące wskazówki i pomysły na dodatkowe aktywności. Sekcje Methodology Hub to szczególnie przydatna pomoc zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nauczycieli języka obcego.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Language Hub Pre-intermediate B1 WB without key"