pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka podręcznika - Trampolina trzylatka. Zabawy z
Trampolina trzylatka. Zabawy z Trampolinkiem 11.53 zł pozycja dostępna!
podręcznik:

Kuferek trzylatka. Trzylatki. Nauczanie przedszkolne. Pakiet domowy. KOMPLET

Dane szczegółowe:
Wydawca: JUKA PPH
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Wymiar: 320x220 mm
EAN: 9788378743293
ISBN: 978-83-7874-329-3
Data: 2013-07-26
pozycja niedostępna

Kuferek trzylatka. Trzylatki. Nauczanie przedszkolne. Pakiet domowy. KOMPLET - opis podręcznika:

Twoje dziecko nie poszło jeszcze do przedszkola Zadbaj o jego edukację w warunkach domowych! Dzięki zabawie z domowym Kuferkiem trzylatka Twoje dziecko będzie mogło: zaspokoić naturalną ciekawość bawić się i uczyć wykorzystując dostosowane do swoich możliwości kolorowe karty ćwiczyć sprawność dłoni i palców dzięki różnorodnym zabawom plastycznym grać w edukacyjne gry interaktywne opiekować się codziennie swoją własną maskotką - gwiazdką Zabawa z domowym Kuferkiem trzylatka wpływa korzystnie na rozwój Twojego dziecka i gwarantuje powodzenie na dalszych etapach edukacji. Dzięki domowemu kuferkowi także rodzice i opiekunowie mogą się stać aktywnymi reżyserami przyszłych sukcesówswoich pociech.

Skład pakietu Kuferek trzylatka : Kuferek trzylatka. Karty pracy Kuferek trzylatka. Karty pracy laminowane z naklejkami Kuferkowe kolorowanki edukacyjne dla najmłodszych Gry interaktywne - CD Gwiazdka - pluszowa maskotka dla dziecka Ulotka dla rodzica lub opiekuna ze wskazówkami, jak bawić się z dziećmi wykorzystując materiały z domowego Kuferka trzylatka".

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Kuferek trzylatka. Trzylatki. Nauczanie przedszkolne. Pakiet domowy...."