pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Kompendium licealisty. Biologia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wiedza
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788367498821
ISBN: 978-83-6749-882-1
Data: 2023-03-08
40.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Kompendium licealisty. Biologia to przejrzyste i cenne źródło informacji dla wszystkich, którzy chcą w jednej publikacji znaleźć wszystkie niezbędne wiadomości z biologii na poziomie szkoły średniej. Książka prezentuje bogato ilustrowane treści z dziedziny biologii, co umożliwia szybkie i wygodne powtórzenie i utrwalenie wiedzy do sprawdzianu, testu czy egzaminu maturalnego.

Aby usystematyzować obszerną wiedzę i ułatwić poruszanie się po publikacji, kompendium podzielono na działy tematyczne dotyczące m.in. budowy i fizjologii człowieka, budowy i procesów życiowych bakterii, grzybów, roślin oraz zwierząt. Kompendium licealisty. Biologia wyjaśnia, w jaki sposób człowiek może wpływać na istniejącą w przyrodzie równowagę, wyjaśnia, czym są geny i klonowanie oraz na czym polegają i dlaczego zachodzą reakcje metaboliczne. Na kartach niniejszej publikacji znajdują się definicje najważniejszych pojęć, proste wyjaśnienia zagadnień, wykresy i tabele pozwalające na powtórkę i usystematyzowanie wiedzy.

Podręcznik „Kompendium licealisty. Biologia” - oprawa Zintegrowana - Wydawca: Wiedza. Cena 40.13 zł. Zapraszamy na zakupy!