pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Katecheza z mamą i tatą

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788380653962
ISBN: 978-83-8065-396-2
Data: 2021-08-26
22.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Pierwszym miejscem wychowania do wiary jest rodzina. Często to słyszymy, nierzadko powtarzamy. A jednak na rynku wydawniczym znajdziemy mnóstwo podpowiedzi dla katechetów, jak prowadzić dzieci do wiary. Dla rodziców jest ich znacznie mniej.
Niniejsza książka wypełnia tę lukę. Autorka, Beata Nadolna, nauczycielka z wieloletnim stażem, od lat przekazuje wiarę dzieciom w rodzinie, w parafii, w przedszkolu Aniołów Stróżów, które prowadzi. Teraz daje rodzicom i wychowawcom gotowy materiał do wspólnej wędrówki w wierze na cały rok. Układa zagadnienia w taki sposób, by uwzględniały wydarzenia roku liturgicznego; podpowiada, jak o nich rozmawiać z kilkulatkami, by była to rozmowa prosta, a zarazem głęboka; proponuje konkretne działania, które pogłębią wiarę, pomogą wykształcić nowe zwyczaje religijne w rodzinie lub utrwalić i wzmocnić te, które już są w rodzinie praktykowane.
Książka będzie również ciekawą inspiracją i dobra pomocą dla katechetów uczących w przedszkolach i w młodszych klasach szkół podstawowych.

Podręcznik „Katecheza z mamą i tatą” - oprawa miękka - Wydawca: Świętego Wojciecha. Cena 22.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]