pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Język polski. Klasa 7. Szkoła podstawowa. Mój lekturownik. Ćwiczenia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
EAN: 9788302213038
ISBN: 978-83-0221-303-8
Data: 2023-09-13
31.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Nowoczesna i uniwersalna publikacji, która zawiera różnorodny zestaw zadań dedykowany wszystkim lekturom obowiązkowym, co ułatwia przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Szeroki wybór zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, umożliwia zaangażowanie wszystkich uczniów zgodnie z ideą edukacji włączającej.

W publikacji znajdują się ćwiczenia sporządzania notatek graficznych, schematów i map myśli, podsumowujących pracę z treścią lektury.

Kody QR wykorzystane w zeszycie ćwiczeń zawierają interaktywne quizy oraz filmy dostosowane do współczesnego ucznia.

Lektury ułożono według przejrzystego kryterium rodzaju literackiego, dzieląc je na dramat, epikę, lirykę oraz gatunki synkretyczne, a w ramach rodzaju według kolejności alfabetycznej nazwisk autorów.

Mój lekturownik nie tylko sprawdza znajomość treści danej lektury, ale również rozwija kompetencje językowe i umiejętności tworzenia różnych form wypowiedz (opowiadanie, rozprawka, wpis na bloga czy list), co pomaga w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.

Podręcznik „Język polski. Klasa 7. Szkoła podstawowa. Mój lekturownik. Ćwiczenia” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 31.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.