pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Język polski dla obcokrajowców. Polski od poziomu B1 wzwyż

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 348 s.
Wymiar: 168x240 mm
EAN: 9788377203484
ISBN: 978-83-7720-348-4
Data: 2015-09-09
42.60  49.90  7.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Polski od poziomu B1 wzwyż to nowoczesny podręcznik do nauczania języka polskiego dla wymagających studentów obcojęzycznych, którzy poszukują w tego rodzaju publikacjach konkretnych, usystematyzowanych informacji z zakresu gramatyki i składni języka polskiego.

W piętnastu segmentach tematycznych o różnym stopniu trudności wskazujemy na zjawiska typowe dla polszczyzny: wyjaśniamy je, komentujemy, ilustrujemy starannie dobranymi, kreatywnymi ćwiczeniami systemowymi i utrwalającymi oraz wyrażeniami frazeologicznymi i grafiką.

W krótkich tekstach, zaczerpniętych z internetowych uniwersyteckich poradni językowych, podajemy ciekawe pytania i odpowiedzi związane ze specyfiką języka polskiego.

Jasne i rzeczowe kompendium wiedzy zawiera informacje dotyczące między innymi: * podwójnej negacji w zdaniach pojedynczych * konstrukcji składniowych z przypadkami * gniazd słowotwórczych czasowników * grup koniugacyjnych osobliwych czasowników * łączliwości i synonimii składniowej różnych części mowy * wariantywności końcówek w różnych przypadkach Niezastąpione kompendium wiedzy o współczesnym języku na lektoraty, do samodzielnej nauki i egzaminów certyfikacyjnych.

Podręcznik „Język polski dla obcokrajowców. Polski od poziomu B1 wzwyż” - oprawa miękka - Wydawca: Petrus. Cena 42.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]