pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Język polski 4. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy...
podręcznik:

Język polski 4. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 200x260 mm
EAN: 9788378792611
ISBN: 978-83-7879-261-1
Data: 2017-07-07
Cena wydawcy: 43.75 złpozycja niedostępna

Język polski 4. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony - Katarzyna Budna, Jolanta Manthey - opis podręcznika:

Podręcznik zawiera omówienie epoki: pozytywizm, Młoda Polska. Składa się z materiałów, które pomagają przygotowywać ucznia do egzaminu maturalnego. Znajdują się w nim testy do czytania ze zrozumieniem zbudowane na wzór testów maturalnych, które są związane z tematyką lekcji/rozdziałów i dostosowane do poziomu uczniów. Mogą one być wykorzystywane na lekcji lub do pracy w domu. Oprócz testów uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności związane z pisaniem wypracowań na podstawie analizy tekstu literackiego. Pojawiają się wskazówki przygotowujące do samodzielnej analizy, a proponowane tematy przypominają te, z którymi uczeń może spotkać się na egzaminie maturalnym. Każdy rozdział jest zakończony podsumowaniem zawierającym przykładowe polecenia z egzaminu maturalnego, które ułatwiają powtórzenie i uporządkowanie wiadomości. Znajdują się tam również propozycje ciekawych filmów związanych z epoką oraz opracowania rozszerzające wiedzę o epoce.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Język polski 4. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik. Zakres podstawowy..."
Katarzyna Budna, Jolanta Manthey - autor m.in.:
Język polski. Klasa 1. Liceum. - okładka podręcznika
Język polski. Klasa 1. Liceum. Sztuka wyrazu cz.... Katarzyna Budna, Beata Kapela-Bagińska;