pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Język angielski w pracy. Rozmówki angielskie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Level Trading
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 222 s.
Wymiar: 105x145 mm
EAN: 9788366751057
ISBN: 978-83-6675-105-7
Data: 2021-02-24
18.39  25.20  6.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Język angielski w pracy to opracowanie skierowane do osób, którym znajomość języka angielskiego jest potrzebna podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Publikację kierujemy przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Opracowanie będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka angielskiego jest przydatna w pracy w Polsce.

W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.

W książce zamieszczono rozdziały pozwalające przyswoić słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, praca w kuchni, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze.

Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę, która nie jest związana bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np. podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.

W książce omówiono również najważniejsze cechy języka angielskiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

Podręcznik „Język angielski w pracy. Rozmówki angielskie” - oprawa miękka - Wydawca: Level Trading. Cena 18.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]