pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 290x205 mm
EAN: 9788375174205
ISBN: 978-83-7517-420-5
Data: 2020-10-13
16.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Przedstawiamy nowość wydawniczą: Język angielski - karty pracy w szkole i w domu dla klasy 1 szkoły podstawowej.
Książka jest w pełni zgodna z nową podstawą programową. Podzielona jest na działy tematyczne takie same, jak poznawane przez ucznia w szkole: powitanie i pożegnanie, kolory, liczby, kształty, szkoła, rodzina, urodziny, ciało, ubrania, dom, zabawa, zwierzęta, jedzenie, emocje, pory roku, święta. Każdy z działów tematycznych obejmuje słownictwo wprowadzane w szkolnej praktyce, na lekcjach i w najpopularniejszych podręcznikach. Wszystkie rodzaje ćwiczeń są zbieżne z tymi, z jakimi dziecko spotka się w szkole.
Wielkim atutem książki jest uproszczony zapis wymowy każdego słówka i zwrotu (w tym także poleceń) oraz słowniczek angielsko-polski obejmujący wszystkie słowa z książki.
Publikacja przygotowana została z myślą o samodzielnej pracy dziecka w domu lub w szkole, dlatego każda strona to odrębny zestaw zadań. Kartki posiadają perforację, łatwo można je wyrwać. Książka przygotowana jest graficznie w taki sposób, by kopie stron na czarno-białej kserokopiarce wyglądały czytelnie.
Wyrwij jedną kartkę dziennie - sukces gwarantowany! Gorąco polecamy!

Podręcznik „Język angielski. Karty pracy w szkole i w domu 1” - oprawa miękka - Wydawca: Greg. Cena 16.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.