pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Jezus działa i zbawia 8 Zeszyt ucznia Szkoła podstawowa
podręcznik:

Jezus działa i zbawia 8 Zeszyt ucznia Szkoła podstawowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788377678718
ISBN: 978-83-7767-871-8
Data: 2013-06-28
12.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Jezus działa i zbawia 8 Zeszyt ucznia Szkoła podstawowa - opis podręcznika:

- Pakiet edukacyjny do katechezy w klasie drugiej gimnazjum wypełnia wszystkie wytyczne Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach" Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski z 2010 r., nr programu AZ-3-01/10.

- Treści skoncentrowane są wokół chrześcijańskiego rozumienia wolności oraz uczenia się, jak z niej należy korzystać. Za podstawę kształcenia takich postaw przyjęto wezwanie do naśladowania Jezusa w codziennym życiu, które On kieruje do ludzi w Kazaniu na Górze.

- Całość pakietu tworzą: podręcznik i zeszyt dla ucznia oraz podręcznik metodyczny dla katechety. Katecheta znajdzie w nim scenariusze kolejnych katechez oraz materiały multimedialne do wykorzystania przy przeprowadzeniu katechezy. W podręczniku dla ucznia można także znaleźć biografie świętych.

- Pakiet koreluje proces katechetyczny, w którym biorą udział katecheta i uczeń.

- Materiał treściowy podzielony został na siedem rozdziałów (grup tematycznych). Przyporządkowane im treści mają udzielać katechizowanym odpowiedzi na ludzkie pytania o szczęście, miłość, życie, których udziela Bóg.

- Wiarygodności odpowiedzi udzielanych człowiekowi przez Pana Boga katechizowany może doszukiwać się w postaciach, które w swoim życiu odpowiedzialnie potraktowały Jego słowa.

Podręcznik „Jezus działa i zbawia 8 Zeszyt ucznia Szkoła podstawowa” - oprawa miękka - Wydawca: WAM. Cena 12.66 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]