pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Ideen 1 AB A1 + CD HUEBER
podręcznik:

Ideen 1 AB A1 + CD HUEBER

Dane szczegółowe:
Wydawca: HUEBER
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 280x210 mm
EAN: 9783190118236
ISBN: 978-31-9011-823-6
Data: 2021-03-24
63.42  66.32  2.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ideen to kurs przygotowany dla młodzieży rozpoczynającej naukę języka niemieckiego. Pasjonujące tematy zaprezentowane w niebanalny sposób są inspiracją do rozmowy i sposobem na zaciekawienie uczniów, będących w fazie przejściowej pomiędzy dzieciństwem i dorosłością. Teksty, typologia ćwiczeń, ilustracje oraz layout również odpowiadają specyficznym wymaganiom tej grupy wiekowej.
Teksty w kursie Ideen prezentowane są m.in. w formie notatek prasowych, wywiadów, piosenek, historyjek obrazkowych lub wspomnień. Dzięki temu środki językowe i zagadnienia gramatyczne prezentowane są w określonym kontekście, autentycznej sytuacji życiowej, z wykorzystaniem współczesnego języka niemieckiej młodzieży.
Przemyślany zestaw ćwiczeń sprzyja rozwijaniu umiejętności językowych i znajomości zagadnień gramatycznych przedstawionych w książce ucznia. Słowniczek do każdej lekcji pomaga uczniom powtarzać i utrwalać słownictwo. Dokonywana samoocena w sekcji Das kann ich jetzt wyrabia u uczniów poczucie odpowiedzialności i uświadamia, jak wiele już potrafią. Ćwiczenia interaktywne na płycie CD-ROM są przeznaczone do samodzielnej pracy ucznia w domu.

Podręcznik „Ideen 1 AB A1 + CD HUEBER” - oprawa miękka - Wydawca: HUEBER. Cena 63.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Wilfried Krenn, Herbert Puchta - autor m.in.:
Produkty podobne:
Infos aktuell 2. Liceum i technikum. - okładka podręcznika

Infos aktuell 2. Liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń

Birgit Sekulski, Nina Drabich, Tomasz Gajownik, Cezary Serzysko
Super! 1 Język niemiecki. Zeszyt - okładka podręcznika

Super! 1 Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń A1 (+...

Przemysław E. Gębal, Sławomira Kołsut, Birgit Kirchner