pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
I Wonder Starter SB + Interactive eBook
podręcznik:

I Wonder Starter SB + Interactive eBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Wymiar: 295x210 mm
EAN: 9781471596506
ISBN: 978-14-7159-650-6
Data: 2021-03-25
57.37  59.99  2.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podręcznik (Pupil s Book) został zaprojektowany tak, aby podobać się dzieciom i jednocześnie sprawić, żeby zaangażowały się w naukę języka angielskiego. Nowe słowa i zwroty są prezentowane w przejrzysty i efektywny sposób poprzez żywe dialogi, piosenki, rymowanki, gry i teksty do słuchania. Nacisk został położony na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, kształcenie umiejętności emocjonalnych i społecznych, a także na rozwijanie małej motoryki. Podręcznik składa się z ośmiu modułów. W skład każdego wchodzi siedem lekcji. W podręczniku znajdują się także naklejki. 

 

Do podręcznika dołączono Interactive e Book (płyta).

Interaktywny e Book to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego. Jest przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia w domu (na komputerze). Dzięki niemu uczeń może wykonywać ćwiczenia w interaktywny sposób, co czyni naukę bardzo atrakcyjną. Ma także dostęp do ścieżek dźwiękowych, filmów, gier językowych i kwizów.

I Wonder Starter Pupil s Book: Przykładowe strony>>

 

Opis serii:

I Wonder to nowatorska, siedmiopoziomowa seria podręczników do nauki języka angielskiego dla dzieci. (CEF: PRE A1 - A2+). Koncepcja kursu polega na nauczaniu języka razem z nauczaniem zagadnień, które przynależą do innych przedmiotów szkolnych - na przykład przyrody, geografii, matematyki czy sztuki. Dzięki temu, elementy realnego świata, który dzieci właśnie poznają, zostają przeniesione do szkolnej pracowni językowej. Lekcje języka angielskiego stają się podróżą, a uczniowie - odkrywcami. Kurs został tak zaprojektowany, aby rozbudzić w dzieciach pasję poznawczą i sprawić, żeby towarzyszyła im przez całe życie.

 

Najważniesze cechy serii:

 • Koncepcja serii oparta na nauczaniu interdyscyplinarnym została wdrożona z głębokim zrozumieniem potrzeb i zainteresowań uczniów z danej grupy wiekowej.
 • Bogactwo tematów i zagadnień pozwala rozwijać umiejętności przydatne przez całe życie.
 • Koncentracja na rozwijaniu krytycznego myślenia, komunikacji, współpracy i kreatywności służy kształceniu umiejętności kluczowych w XXI wieku.
 • Budowanie umiejętności społecznych i dbałość o rozwój emocjonalny dzieci odbywa się poprzez zadania typu odgrywanie ról, gry zespołowe, śpiewanie piosenek, poznawanie baśni oraz kształtowanie właściwych postaw.
 • Nowoczesna, przyjazna uczniom szata graficzna oraz wizualizacją zadań ułatwiają naukę.
 • Ciekawe dialogi prowadzone przez fascynujących bohaterów bawią i stymulują wyobraźnię.
 • Kształcenie wszystkich czterech sprawności językowych przebiega w sposób w pełni zintegrowany.
 • Ćwiczenia osnute wokół ciekawych tematów dają okazję do używania języka w naturalnym kontekście.
 • Melodyjne, żywe piosenki łatwo zapadają w pamięć i motywują do nauki.
 • Funkcjonalne ćwiczenia w mówieniu pozwalają ćwiczyć język odpowiedni do danej sytuacji komunikacyjnej.
 • Ćwiczenia w grupie (circle-time activities) to okazja do wykonywania zadań odprężających, a przy tym bardzo efektywnych.
 • Sekcja z zadaniami plastycznymi i pracami ręcznymi (craftwork) rozwija kreatywność uczniów (ta sekcja jest obecna w podręcznikach I Wonder Starter, 1 i 2).
 • Zadania międzyprzedmiotowe typu projekt dają uczniom okazję do zastanowienia się nad tym, czego się już nauczyli, oraz do powtórzenia materiału w twórczy sposób.
 • Ćwiczenia z sekcji Show and Tell rozwijają umiejętność wypowiadania się publicznie.
 • Sekcja Wonder Tales z baśniami pochodzącymi z różnych stron świata ma także aspekt wychowawczy, gdyż zwraca uwagę dzieci na wartości uniwersalne, takie jak np. przyjaźń czy uczciwość.
 • Sekcja A World of Wonder pokazuje różne ciekawostki ze świata przyrody, kultury czy sztuki, odpowiadając na naturalne dla dzieci zainteresowanie otaczającym ich światem.

Podręcznik „I Wonder Starter SB + Interactive eBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 57.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jenny Dooley, Bob Obee - autor m.in.:
Produkty podobne:
I Wonder 2 Vocabulary & Grammar - okładka podręcznika

I Wonder 2 Vocabulary & Grammar

Jenny Dooley, Bob Obee
Upload 2 SB + WB International+ - okładka podręcznika

Upload 2 SB + WB International+ ieBook

Virginia Evans, Jenny Dooley