pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Historia. Klasa 2. Liceum, technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik cz. 2. Okres międzywojenny i II wojna światowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO
Rok wyd.: 2004
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 200x260 mm
EAN: 9788388881596
ISBN: 83-8888-159-0
Data: 2008-12-04
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Seria "Podróże w czasie" dla liceum i technikum to książki, które łączą funkcje podręcznika, zeszytu ćwiczeń i antologii tekstów źródłowych. Zawierają materiał dla zakresu podstawowego i rozszerzonego.
Podręczniki składają się z gotowych jednostek lekcyjnych - w znacznym stopniu ułatwiając zaplanowanie pracy na lekcji. Pomaga w tym duży wybór zadań i ćwiczeń, materiały graficzne (mapy, fotografie i ilustracje) oraz obfity zbiór tekstów źródłowych.
Dzięki bogactwu form przekazu (opis, obraz, pytania dyskusyjne) na lekcjach z "Podróżami w czasie" wiedza utrwalana jest w sposób czynny, co pozytywnie wpływa na rozwój samodzielności myślenia uczniów. Struktura, zawartość oraz charakterystyczne cechy serii umożliwiają skuteczne przygotowanie uczniów do nowej matury.
Podręczniki "Podróże w czasie" są objęte programem edukacyjnym "Klasówka po gimnazjum".
Zestawy poleceń "Sprawdź, czy potrafisz" oraz ćwiczenia podsumowujące umożliwiają aktywne powtórzenie materiału. Pozwala to na zachowanie równowagi pomiędzy zdobywaniem nowych wiadomości a ich skutecznym utrwalaniem.

Podręcznik „Historia. Klasa 2. Liceum, technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Podręcznik cz. 2. Okres międzywojenny i II wojna światowa” - oprawa miękka - Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]