pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Gold Experience 2ed A1 SB + ebook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pearson Longman
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Wymiar: 275x220 mm
EAN: 9781292392745
ISBN: 978-12-9239-274-5
Data: 2021-12-09
85.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis podręcznika:

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych. Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.
Książce towarzyszy cyfrowa wersja, wzbogacona o ćwiczenia interaktywne, dostępny w przeglądarce internetowej oraz w aplikacji mobilnej Reader+ wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę zakładki, notatki, zakreślacz, itp. Idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach blended learning. Kod dostępu ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu.
Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (np. edesk.pearson.pl lub english.com/login, zależnie od produktu). Aplikacja Reader+ dostępna jest na urządzenia z system Android oraz Apple i OS.

Podręcznik „Gold Experience 2ed A1 SB + ebook” - oprawa miękka - Wydawca: Pearson Longman. Cena 85.76 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]