pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Flash 5 WB + DigiBook
podręcznik:

Flash 5 WB + DigiBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788379731329
ISBN: 978-83-7973-132-9
Data: 2020-06-22
43.83  45.96  2.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zeszyt ćwiczeń (Workbook) obejmuje sześć sekcji z ćwiczeniami do poszczególnych modułów podręcznika i dział SONGS z piosenkami oraz grami językowymi. Do zeszytu ćwiczeń dołączono kod umożliwiający pobranie publikacji w formie Digi Booka.
Digibook to cyfrowy, interaktywny odpowiednik drukowanej wersji publikacji. Został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, i OS i Android dzięki temu może być wykorzystywany na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach.
Celem łączenia publikacji tradycyjnej (papierowej) z jej interaktywnym odpowiednikiem jest urozmaicanie form nauki, motywowanie uczniów do samodzielnej pracy i zwiększenie efektywności nauczania. Pracując z Digi Bookiem, uczeń otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywania zadań. Każde ćwiczenie może wykonać wielokrotnie, a to pomaga w zapamiętaniu struktur językowych. Digi Book oferuje także łatwy dostęp do nagrań i filmów.
Flash to pięcioczęściowa seria podręczników do nauki języka angielskiego przeznaczona dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Nadrzędnym celem kursu jest skuteczne kształcenie umiejętności komunikacyjnych poprzez żywy język, liczne ćwiczenia do wykonania w parach i grupach oraz zadania otwarte. Flash umiejętnie integruje nauczanie języka z treściami należącymi do innych dziedzin (geografia, biologia, historia itd.) oraz kształtuje wrażliwość międzykulturową. Kurs efektywnie wspiera uczniów w osiąganiu coraz wyższego stopnia poprawności językowej i przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, precyzyjnie realizując wymagania nowej podstawy programowej.

Podręcznik „Flash 5 WB + DigiBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 43.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jenny Dooley - autor m.in.:
Produkty podobne:
Flash 7 WB - okładka podręcznika
Flash 7 WB Jenny Dooley
I wonder 3 AB + DigiBook - okładka podręcznika
I wonder 3 AB + DigiBook Jenny Dooley, Bob Obee
On Screen Pre-Intermediate B1 SB - okładka podręcznika
On Screen Pre-Intermediate B1 SB + DigiBook Virginia Evans, Jenny Dooley