pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Evolution Plus 1. Język angielski. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń
podręcznik:

Evolution Plus 1. Język angielski. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń

autor:

Nick Beare

Dane szczegółowe:
Wydawca: Macmillan Publishers Ltd
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788376212487
ISBN: 978-83-7621-248-7
Data: 2014-07-08
Cena wydawcy: 48.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
Evolution plus to nowe wydanie popularnej serii Evolution, przeznaczonej dla klas 4 6 szkoły podstawowej. Podręcznik zapewnia uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.

Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

Warto wiedzieć: Nowa sekcja Skills Plus rozwija u uczniów umiejętności słuchania oraz czytania pod kątem sprawdzianu i prowadzi ich krok po kroku w kierunku poprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Dodatkowe lekcje Vocabulary Plus rozwijają słownictwo z tematów wymaganych podczas sprawdzianu szóstoklasisty.

Kolorowe komiksy znajdujące się w Zeszycie ćwiczeń stanowią fantastyczny sposób na powtórzenie nowego materiału językowego.

Podręcznik „Evolution Plus 1. Język angielski. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń” - oprawa miękka - Wydawca: Macmillan Publishers Ltd.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Nick Beare - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: