pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Evolution 2. Język angielski. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Macmillan Publishers Ltd
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 114 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788376211176
ISBN: 978-83-7621-117-6
Data: 2013-07-11
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Evolution to czteropoziomowa seria podręczników, która zapewnia dzieciom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego - kolorowa szata graficzna pierwszej części odzwierciedla świat 10-latków, a kolejne poziomy zmieniają się wizualnie wraz z upodobaniami nastolatków. Równolegle z uczniami ewoluują także typy ćwiczeń i zabaw proponowanych w podręczniku. Cztery dostępne poziomy w serii pozwalają idealnie dopasować podręcznik do potrzeb i umiejętności odbiorców.

Evolution przygotowuje uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty. Do części pierwszej podręcznika dołączony jest unikalny komponent egzaminacyjny. Część druga zawiera Exam Spots, czyli przykładowe ćwiczenia egzaminacyjne, oraz Exam Tips, które pomogą uczniom w przygotowaniu do sprawdzianu.

Do książki ucznia dołączony jest także słowniczek egzaminacyjny, zawierający słownictwo z zakresów tematycznych ujętych w nowej podstawie programowej dla klas IV-VI szkoły podstawowej, a więc takie, którego znajomość umożliwi osiągnięcie dobrego wyniku na sprawdzianie szóstoklasisty.

Podręcznik „Evolution 2. Język angielski. Szkoła podstawowa. Zeszyt ćwiczeń (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawca: Macmillan Publishers Ltd.