pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Elementarz odkrywców 1. Matematyka. Podręcznik cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
EAN: 9788326737732
ISBN: 978-83-2673-773-2
Data: 2020-07-16
20.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik z serii Elementarz odkrywców. Matematyka do klasy 1, część 2 NOWA EDYCJA 2020-2022 wprowadza w świat matematyki krok po kroku, prezentuje w przyjazny i prosty sposób nowe treści oraz kształtuje pojęcia matematyczne, rozwija sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonali myślenie strategiczne, utrwala rachunek pamięciowy.

Ułatwia rozumienie pojęcia liczby przedstawionej w rożnych aspektach.

Wprowadza pojęcia matematyczne i zagadnienia dotyczące umiejętności praktycznych na stronach Matematyka bliżej życia.

Przygotowuje do rozwiązywania zadań tekstowych dzięki ilustrowanym zadaniom, które ułatwiają rozumienie problemów matematycznych.

Uczy logicznego i strategicznego myślenia dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę z wyodrębnionymi zadaniami matematycznymi, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz tworzyć własną strategię jego rozwiązania, odpowiednią do warunków zadania.

Rozwija umiejętności matematyczne każdego dziecka, stosując zasadę stopniowania trudności.

Doskonali myślenie operacyjne, utrwala rachunek pamięciowy, pomaga w kształtowaniu pojęć matematycznych oraz daje możliwość oswojenia się z przegraną dzięki ciekawym grom planszowym.

Podręcznik „Elementarz odkrywców 1. Matematyka. Podręcznik cz. 2” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 20.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]