pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Elementarz. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788375174281
ISBN: 978-83-7517-428-1
Data: 2012-09-10
21.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Elementarz - ćwiczenia w czytaniu i pisaniu to absolutna nowość na rynku wydawniczym. Prezentujemy elementarz do nauki czytania metodą sylabową i zeszyt ćwiczeń w jednym! Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej zaprezentowane są literki, pokazany jest sposób ich zapisywania, jak łączą się z innymi literkami, tworząc sylaby, słowa i zdania. Mnóstwo zadań i ćwiczeń sprawia, że dzieci błyskawicznie przyswajają nowe wiadomości. W książce znajduje się dużo łamigłówek i zabaw, dzięki którym mali uczniowie mogą oderwać się i odpocząć podczas nauki. Są więc rebusy, labirynty, krzyżówki i wiele innych zadań.

Druga część ćwiczeń zawiera czytanki do czytania metodą sylabową oraz wiersze dla dzieci wraz z zadaniami do nich. Dzięki nim dzieci uczą się czytania ze zrozumieniem oraz ćwiczą pisanie. Łamigłówki zapewnią mnóstwo wspaniałej zabawy, a piękne, kolorowe ilustracje uprzyjemnią pracę z książką. Twarda, piękna i trwała oprawa natomiast sprawi, że książka będzie długo służyła, a rogi nigdy nie będą zagięte! Elementarz - ćwiczenia w czytaniu i pisaniu to recepta na to, by każde dziecko nauczyło się pięknie pisać i płynnie czytać.

Podręcznik „Elementarz. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu” - oprawa twarda - Wydawca: Greg. Cena 21.45 zł. Zapraszamy na zakupy!