pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Edukacja dla bez. LO Żyję i działam Podr w.2022 NE

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 240x170 mm
EAN: 9788326744099
ISBN: 978-83-2674-409-9
Data: 2022-07-11
Cena wydawcy: 40.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Nowe wydanie podręcznika ,,Żyję i działam bezpiecznie dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań ratowniczych w podręczniku przedstawiono zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych, zagrożenia czasu pokoju, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa państwa i edukacji zdrowotnej.

  • Ułatwia opanowanie wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki algorytmom postępowania, czytelnym zdjęciom oraz infografikom.
  • Umożliwia szybkie odnalezienie szukanych treści dzięki przemyślanym wyróżnieniom w tekście oraz ujęciu najistotniejszych zagadnień w widoczne i czytelne ramki.
  • Pomaga przyswoić wiedzę poprzez zastosowanie różnorodnych, dostosowanych do potrzeb uczniów rozwiązań, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach.
  • Pozwala dostrzec przydatność i aktualność omawianych zagadnień dzięki licznym odwołaniom do sytuacji bliskich doświadczeniu uczniów oraz do wydarzeń, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości.

Podręcznik „Edukacja dla bez. LO Żyję i działam Podr w.2022 NE” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]