pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Das Beste aus den DACHL-Lander. PAKIET
podręcznik:

Das Beste aus den DACHL-Lander. PAKIET

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szkolne PWN
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788326225888
ISBN: 978-83-2622-588-8
Data: 2016-01-28
29.69  30.63  0.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Święta i zwyczaje w krajach niemieckojęzycznych.

Publikacja poświęcona świętom i obyczajom w krajach niemieckojęzycznych to bogate uzupełnienie materiałów dostępnych w podręcznikach do języka niemieckiego. Książka prezentuje zarówno obyczaje ogólnie znane, jak i te o typowo regionalnym charakterze.

Wynalazki z krajów niemieckojęzycznych
Opis wynalazków z krajów niemieckojęzycznych to bogate uzupełnienie materiałów dostępnych w podręcznikach do nauki języka niemieckiego.

Książka prezentuje ciekawe teksty wzbogacone o zdjęcia wynalazców i ich odkryć. Teksty dotyczą różnych regionów Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Lichtensteinu. Opracowane do nich zadania sprawdzają w głównej mierze czytanie ze zrozumieniem i znajomość słownictwa oraz rozwijają sprawność mówienia.

Publikacja przeznaczona jest dla gimnazjalistów, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego, lub dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych posługujących się tym językiem na poziomie biegłości językowej A2.

Podania i legendy krajów niemieckojęzycznych.

Zbiór podań i legend krajów niemieckojęzycznych to bogate uzupełnienie materiałów dostępnych w podręcznikach do nauki języka niemieckiego. Książka prezentuje teksty wzbogacone o zdjęcia miejsc, o których mowa.

Teksty pochodzą z różnych regionów Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Lichtensteinu.

Opracowane do nich zadania sprawdzają w głównej mierze czytanie ze zrozumieniem i znajomość słownictwa. Są też ćwiczenia rozwijające sprawność mówienia.

Publikacja przeznaczona jest dla gimnazjalistów, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego, lub dla uczniów szkół ponadgimnzjalnych posługujących się tym językiem na poziomie biegłości językowej A2.

Podręcznik „Das Beste aus den DACHL-Lander. PAKIET” - oprawa miękka - Wydawca: Szkolne PWN. Cena 29.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Halina Wachowska - autor m.in.:
Produkty podobne: